ŞAHİN ISI SİSTEMLERİ Ankara Buhar Kazanı Sirkülasyon Devir Daim Pompası Kalorifer Kazanı Vana Isı Malzemeleri Kalorifer Peteği
logo-black

FİRMAMIZ HAKKINDA

BİZİ TANIYIN

ŞAHİN ISI SİSTEMLERİ Ankara Buhar Kazanı Sirkülasyon Devir Daim Pompası Kalorifer Kazanı Vana Isı Malzemeleri Kalorifer Peteği

ŞAHİN ISI SİSTEMLERİ Ankara

Sektöründe Lider Şahin Isı Sistemleri

Şahin Isı Sistemleri; müşteri odaklı ticareti temel alarak, çalışanları ile katılımcı, karşılıklı güvene dayalı, müşterilerine üstün kalitede ürün ve hizmeti sunmayı amaçlıyor. Ankara İvedik'te hizmet veren Şahin Isı Sistemleri, müşterilerine verdiği taahhütleri mümkün olan en kısa zaman dilimi içerisinde yerine getirmenin, geçmişte olduğu gibi gelecekte de varlık sebebi temelini oluşturmaya devam edeceğinin bilincindedir. Şahin Isı Sistemleri, satın aldığı hurdaların tamamını geri dönüşüme dahil ederek ekonomiye yararlı hale getirmektedir. Bizim için para araç, güvenilir olmaksa amaçtır bu amacımızı da çevremizden duyulan güveni başarılı bir şekilde elde ettiğimize inanıyoruz.

 

 

1996 yılından bu yana kesintisiz hizmet veriyoruz!

Hemen Arayın

HIZMET 01

Buhar & Sıcak Su Kazanları

Bir kazanın işletme basıncı, o kazanın çalışacağı basınçtır. Konstrüksiyon basıncı ise işletme basıncının yaklaşık % 10 daha üstü olup, kazan mukavemet hesaplarında esas alınan basınçtır. Bu basınç değerleri kazan siparişinde belirtilmelidir. Sıcak su kazanlarında ısıtma yüzeyi tek kazanda 300 m² mertebesine kadar çıkabilmektedir.

HIZMET 02

Devir Daim Pompaları

Sirkülasyon pompaları kapalı devre çalışan ısıtma ve soğutma sistemlerinde sıvının sirkülasyonu için kullanılan pompalardır. Kombi, boyler, kazan vb. yerlerde sıvının devirdaimini yaparlar 220V ve 380V motor seçenekleri mevcuttur. Sirkülatörler rekorlu ve flanşlı olduğu gibi ıslak rotorlu sirkülasyon pompaları, kuru sirkülasyon pompaları ve yeni nesil frekans kontrollü sirkülasyon pompaları olarak gruplara ayrılabilir.

HIZMET 03

Kademeli Santrafüj & Su Motorları

Yatay milli, çok kademeli pompalar, yüksek basınç gereken uygulamalar için dizayn edilmiştir. Temiz suların ve viskozitesi maks. 150mm2/s (cst) sıvıların transferi için uygundur.

HIZMET 04

Revizyonlu Kazanlar

Buhar, Sıcak Su, Kızgın Yağ kazanları başta olmak üzere tüm kazanların onarımını yaparak sorunsuz kullanıma sunan Şahin Isı Sistemleri Revizyonlu Kazanlar adında hizmetlerine de devam etmektedir.

HIZMET 05

Doğalgaz & Fueloil Brülörleri

Bunlar gaz ve fuel oili tam otomatik yakan basınçlı tip brülörlerdir. Aynı brülör gövdesi üzerinde fuel oil ve gaz brülörlerine ait bütün aksam mevcuttur. Elektrik tablosu üzerindeki bir şalter vasıtası ile yakıt seçimi yapılır ve ihtiyaca göre fuel oil veya gaz yakılır. Daha önce, sistemdeki fuel oilin ısıtılarak akışkan hale (brülörde yakmaya hazır hale) getirilmesi gerekmektedir.

HIZMET 06

Buhar & Sıcak Su Vanaları

Bildiğiniz gibi işletmelerde makinaların ve sistemlerin ihtiyaç duyduğu ısı çoğunlukla buhar, kızgın su ve kızgın yağ gibi akışkanlar kullanılarak iletilmektedir. Buhar; üretim kolaylığı, yoğun ısıl yükü, büyük tesislere ölçeklenebilmesi, temiz olması, diğer akışkanlara göre güvenli olması, geri kazanılabilmesi ve çevre dostu olması nedeniyle daha çok tercih edilmektedir.

HIZMET 07

Fueloil & Su Tankı

Fuel oil, Mazot, motorin, yağ, gaz yağı gibi çeşitli petrol türevi yanıcı akaryakıt maddelerinin depolanmasına yarayan kaplara yakıt tankı / deposu / kabı / kazanı denir. Yakıt Tankları Yeraltı / Yerüstü yakıt tankı olarak iki grupta değerlendirilir ve içindeki akışkanın hacmine göre standartlara göre hesapları yapılarak gövde ve cidar kalınlıkları belirlenir. Yapılan yakıt tanklarının sızdırmazlık kontrolleri Hidrostatik test yapılarak sağlanır ve tutulan raporun bir nüshası da müşteriye gönderilir.

HIZMET 08

Panel Döküm Radyatör

Dünyanın birçok yerinde sobanın artık sadece nostaljik bir ısınma aracı hatta bazı evlerde dekorasyon amaçlı kullanılmaya başlanmasıyla beraber panel radyatörler kendini iyice gösterir hale geldi. Evin bütün odalarında yer alan ve evdeki ısı derecesini ayarlayan panel radyatör çeşitleri, soğuk kış günlerinde ev sakinlerinin en iyi arkadaşları arasında yerini aldı.

HIZMET 09

Kızgın Yağ Kazanları

Günümüz endüstrisinin bir çok dalında üretim prosesleri için yüksek sıcaklıklara ulaşılması gerekmektedir. Bu prosesler için gerekli olan ısı enerjisi, genel olarak su buharı ile iletilir. Ancak endüstriyel prosesler ihtiyaç duyulan sıcaklık, suyun kaynama noktasının üç veya daha yüksek katlarına çıktığında, gereken yüksek basınçtan dolayı su buharı kazanlarının maliyeti çok yükselmekte ve emniyetli bir işletme zorlaşmaktadır.

 

Isı Sistemleri

Buhar Kazanı

Sirkülasyon Pompası

Devir Daim Pompası

Kalorifer Kazanı

Vana Isı Malzemeleri

Kalorifer Peteği

TÜM HİZMETLERİMİZ

NELER YAPIYORUZ?

RESİM GALERİMİZ

Firmamıza Ait Fotoğraflar

TANITIM VİDEOMUZ

HARİTA

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi : -
Cumartesi : -
Pazar:-


İşletme Bilgisi : -

ADRES & TELEFON & E-POSTA

Adres : İvedik, Hurdacılar Sitesi Girişi, Atatürk Cd, 1D:114/A, 06374 Yenimahalle/Ankara

Yetkili Kişi : SUAT ŞAHİN
Cep Tel : ÖDEME BEKLENİYOR
Cep Tel 2 : ÖDEME BEKLENİYOR
Telefon : ÖDEME BEKLENİYOR
Telefon 2: ÖDEME BEKLENİYOR
Fax No : ÖDEME BEKLENİYOR
Eposta :Bize Ulaşın

AŞAĞIDAKİ FORMDAN BİZE E-MAİL YOLLAYABİLİRSİNİZ.

SOSYAL MEDYA BİLGİLERİ


© copyright 2021 tüm hakları saklıdır
ŞAHİN ISI SİSTEMLERİ Ankara Buhar Kazanı Sirkülasyon Devir Daim Pompası Kalorifer Kazanı Vana Isı Malzemeleri Kalorifer Peteği

BİZİ TAKİP EDİN

TASARIM | WWW.REKLAMKUR.COM